kõik kategooriad

Firmast

Avaleht> Meist > Firmast

Tianjin Sunshine Valve Co., Ltd. is asub aadressil Dongli piirkond, Tianjini linn. Tööstuse ja kaubanduse ühendamine orgaaniliseks tervikuks, it on eraettevõte, mis on spetsialiseerunud keskmise ja madala rõhuga ventiilide tootmisele ja turustamisele, liblikventiil, tagasilöögiklapp, väravaventiil ja maakera ventiil jne. Selle tooted täidavad arenenud riikide standardeid, nagu ANSI, API, JIS, BS, DIN peale Hiina standardi. Selle toodete disain ja arendus kasutavad CAD-i, enam kui 90% selle kvaliteetsetest toodetest eksporditakse Ameerika, Euroopa, Austraalia ja Lõuna-Aasia riikidesse.    

Kvaliteedijuhtimine kui arendusjuhend. It loodud usaldusväärne kvaliteedijuhtimissüsteem. Kõiki tippkvaliteediga klappe kasutatakse laialdaselt ülemaailmsetes vee-, elektri-, metallurgia-, naftatöötlemis-, keemia-, toidu-, meditsiini- ja arhitektuuritööstuses; Tema tooted on klientide poolt kõrgelt hinnatud. Meie klapitoodetel on nautinud head krediiti ja head mainet nii kodus kui ka välismaal.

Kvaliteedikontroll: kogu valamise protsess, mehaaniline, koating, monteerimine, testimine ISO9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi kontroll, range kvaliteedi tagamine, et kehtestada - Sunshine - pilt, ehitama - Sunshine - bränd.

Disain ja arendus: ettevõtte kvaliteetne disainimeeskond, täiuslikud disaini- ja arendusvahendid, CAD/CAM-i kasutatakse laialdaselt tagamaks, et -Sunshine - tootestruktuur arenenum, suurepärased jõudlused koos maailmaga sünkroonneize.

Tootmine ja testimine: kõiki tooteid töödeldakse CNC tööpinkide abil ja täppistööpingid, et tagada ventiili sisemine kvaliteet. Klapi jõudluse test võtab vastu a klapi testimisseadmete komplekt, mis tagab testi tõhususe ja täpsuse.

Meie ärikontseptsioon on kasutaja poole püüdlemine" rahulolu ja pakkuda kasutajatele meie kvaliteetseid tooteid.